Обери подарунковий сертифікат (13)

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (0)
Перегляд фільму (категорія SuperLUX)
купити
Відвідування кінотеатру Multiplex
Перегляд фільму (категорія GOOD)
купити
Відвідування кінотеатру Multiplex
Індивідуальне дитяче заняття
купити
Відвідування скеледрома для дітей
Перший візит скеледрома
купити
Відвідування скалодрома для дорослих
Релаксуючий масаж
купити
Процедура масажу
Курс бізнес-коучингу
купити
Навчальний он-лайн курс

Сертифікати на емоції - найкращі подарунки!

Пошук подарунків завжди був нелегких процесом, який потребував витрати часу і фантазії. Кожен з нас хоче отримувати і дарувати подарунки, які викликають позитивні емоції і яскраві враження, від яких завмирає дух.

Сертифікати на подарунки-враження - рішення твоїх проблем

Речей, які викликали яскраві емоції в житті можна порахувати на пальцях. Хтось згадає свій перший комп'ютер або приставку, інші як сіли вперше за кермо, ще хтось може згадати свій як він вперше пішов в парк розваг. Такі моменти хочеться переживати частіше. Саме тому дарувати враження так здорово. Ви даруєте не просто якусь річ, яка може пролежати в шафі, а ви даруєте справжні емоції і яскраві відчуття.

Враження для кожного

Підібрати сертифікат на враження можна абсолютно для будь-якої людини, незалежно від його віку та статі. Умовно враження в подарунок можна розділити не слід категорії:

  • SPA та краса
  • Екстремальні
  • Творчість і майстер-класи
  • Спорт і активний відпочинок
  • Романтика і вікенди
  • Ресторани та дегустації

Наприклад, для чоловіків і хлопців найкраще розглянути сертифікати на екстремальні і драйвові враження, такі як стрибок з парашута, катання на баггі або картингу, водіння і дріфт.Ведь кожен представник сильної статі хоче відчути як в його кров викидається доза адреналіну від отриманих вражень.

Для дівчат і жінок підійдуть майстер-класи з ліплення з глини, живопису, фотосесії, похід в б'юті-бар. І це тільки початок списку послуг, від яких дівчата в захваті.

Варто відзначити, що сертифікати на емоції можна подарувати як одній людині, так і невеликої компанії. Набагато цікавіше сходити в парк розваг або на квест саме зі своїми друзями.

Сертифікати на емоції від giftmall

Ринок подарунків-вражень в Україні стрімко розвивається останні роки. З'являється багато операторів, які пропонують різні емоції. І не завжди емоції бувають позитивними. Саме тому в нашому маркетплейсе ми розміщуємо сертифікати тільки від перевірених брендів, які без страху ви можете дарувати своїм близьким і друзям.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall