Шановні клієнти! 17.06 — вихідний день. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблятися в наступні робочі дні. Якщо у вас виникнуть термінові питання, будь ласка, напишіть нам в соц. мережі, ми допоможемо!
GiftMall.com.ua
Активувати сертифікат Дізнатися баланс сертифіката
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний день
Показати все

Знайдено: (94)

Подарунок архітекторові

Geox

"Geox"

від 500 грн.

Мережа взуттєвих магазинів

GOOD WINE

"GOOD WINE"

від 300 грн.

Мережа магазинів алкоголю

Comfy

"Comfy"

від 50 грн.

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки

Oodji

"Oodji"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу

Armani Exchange

"Armani Exchange"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу

Parfois

"Parfois"

від 500 грн.

Мережа магазинів аксесуарів

Аптека доброго дня

"Аптека доброго дня"

від 100 грн.

Мережа аптек

Фора

"Фора"

від 100 грн.

Мережа супермаркетів

ARGO

"ARGO"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу

Аптека Watsons

"Аптека Watsons"

від 500 грн.

Мережа аптек

Перша соціальна аптека

"Перша соціальна аптека"

від 100 грн.

Мережа аптек

Prostor

"Prostor"

від 500 грн.

Мережа магазинів косметики і товарів для будинку

1 2 3 4 5 6 7 8

Подарунок архітектору

Лазерна рулетка, 3D-ручка, колернік, конструктори, блокноти та інші стандартні подарунки для архітекторів вже подаровані? Фантазія вичерпалася, а свята тривають? Не знаєте чим ще здивувати знайомого, улюбленого або рідного градостроителя? Надайте можливість самостійно вибирати подарунок!

Що подарувати архітекторові?

Архітектори, містобудівники і працівники проектних організацій відзначають День архітектури України 1 липня. Професійне свято вимагає не тільки красивих поздоровлень, але і оригінальних подарунків. Як вибрати найбільш відповідний презент для настільки загадковою і складної професії? Чим порадувати неординарної людини? Тільки подарунковим сертифікатом!

Маркет-плейс Giftmall - це місце, де живуть оригінальні, незвичайні, індивідуальні та корисні подарунки. Один і той же подарунок може порадувати абсолютно несхожих людей. Один і той же сертифікат в різних руках набуває зовсім іншу форму.

Подарунок на День архітектури повинен бути таким же незвичайним, як і його власник. В цьому плані сертифікати відповідають вимогам на 100%. З сертифікатом винуватець торжества отримує не просто конкретну суму витрат, а можливість проявити себе, задовольнити потреби, заповнити давно сяючий пробіл.

Хочете здивувати? Бажаєте зробити сюрприз? Проявити креативність мислення і підношення? Подарункові сертифікати вам в помощь! Вибирайте найбільш підходящий магазин або торговельну мережу для переведення в готівку подарунка, оформляйте замовлення і не забудьте про подарунковій упаковці, яка представлена ​​окремою послугою!