Шановні клієнти! 17.06 — вихідний день. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблятися в наступні робочі дні. Якщо у вас виникнуть термінові питання, будь ласка, напишіть нам в соц. мережі, ми допоможемо!
GiftMall.com.ua
Активувати сертифікат Дізнатися баланс сертифіката
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний день
Показати все

Знайдено: (82)

Подарунки клієнту

Деко

"Деко"

від 100 грн.

Мережа салонів декору

Спортмастер

"Спортмастер"

від 100 грн.

мережа магазинів для спорту і активного відпочинку

Orner

"Orner"

від 200 грн.

Магазин декору та подарунків

Ecco

"Ecco"

від 500 грн.

Мережа взуттєвих магазинів

Інтертоп

"Інтертоп"

від 500 грн.

Мережа взуттєвих мазагинів

ОККО

"ОККО"

від 100 грн.

Сертифікати на АЗК ОККО

Космо

"Космо"

від 50 грн.

Магазин косметики та товарів для дому

Секунда

"Секунда"

від 100 грн.

Мережа годинникових магазинів

Flagman

"Flagman"

від 500 грн.

Мережа магазинів товарів для риболовлі

Posuda.ua

"Posuda.ua"

від 500 грн.

Інтернет-магазин посуду і товарів для будинку

Comfy

"Comfy"

від 50 грн.

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки

Stem

"Stem"

від 500 грн.

Мультибрендовий магазин взуття та аксесуарів

1 2 3 4 5 6 7

Подарунки для клієнтів

Розташування клієнтів благотворно впливає на розвиток і доходи компанії. Грамотно вибудувана комунікація та індивідуальне обслуговування - кити тривалої співпраці і ефективного партнерства. Уваги вимагають не тільки потреби клієнтів, але і важливі дати - від днів народжень до річниць фірми.

Що можна подарувати своїм клієнтам?

Подарунок клієнтові повинен носити індивідуальний характер. Тільки в такому випадку останній повірить у щирість намірів і зацікавленість в собі, як в особистості. Подарувати такий презент можна знаючи захоплення, бажання, переваги винуватця торжества. Найчастіше з клієнтами складаються професійні, а не близькі стосунки, які не дозволяють, як вгадати, так і подарувати щось більш особисте.

Як здивувати клієнта? Який подарунок вибрати? Що може порадувати і припасти до двору? Тільки універсальний презент у вигляді подарункового сертифіката! Маркет-плейс Giftmall пропонує саме такі дари. Вони стануть сюрпризом, одкровенням і яскравим спогадом.

До уваги покупців представлені подарункові сертифікати популярних торгових мереж і брендів України. Можна вибрати конкретний магазин або універсальний сертифікат, який дозволяє купити подарунок в будь-якій мережі. Вибір за дарувальником і володарем сертифікату, який зможе придбати ідеальний у всіх відношеннях презент!

Увага! Не забувайте про красиве святковій упаковці. Її можна виготовити самостійно або замовити окремою послугою. Доставка сертифікатів здійснюється по всій території України зручними для клієнтів транспортними компаніями.