Шановні клієнти! 17.06 — вихідний день. Всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблятися в наступні робочі дні. Якщо у вас виникнуть термінові питання, будь ласка, напишіть нам в соц. мережі, ми допоможемо!
GiftMall.com.ua
Активувати сертифікат Дізнатися баланс сертифіката
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний день
Показати все

Знайдено: (68)

Подарунок начальниці на 8 березня

Superdry

"Superdry"

від 1000 грн.

Мережа магазинів одягу

Lee Cooper

"Lee Cooper"

від 500 грн.

Мережа магазинів взуття і одягу

Yastreb Jewelry

"Yastreb Jewelry"

від 500 грн.

Дизайнерські ювелірні прикраси

Oodji

"Oodji"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу

Zarina

"Zarina"

від 250 грн.

Ювелірний дім

Orner

"Orner"

від 200 грн.

Магазин декору та подарунків

Cote & Jeunot

"Cote & Jeunot"

від 500 грн.

Дизайнерські ювелірні прикраси

Under Armour

"Under Armour"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу та взуття

Guess

"Guess"

від 1000 грн.

Мережа магазинів одягу

G-Star Raw

"G-Star Raw"

від 500 грн.

Мережа магазинів взуття і одягу

Спортмастер

"Спортмастер"

від 100 грн.

мережа магазинів для спорту і активного відпочинку

Pandora

"Pandora"

від 1000 грн.

Мережа ювелірних магазинів

1 2 3 4 5 6

Подарунок начальниці-керівнику на 8 березня

Чим ближче свято, тим вище градус напруги: колектив обмірковує привітання керівництва до жіночого дня. Ідей багато, обмежень ще більше: субординація, відносини в колективі, ступінь довіри, потайний характер начальниці і недолік інформації про її особисте життя коректують можливості для привітань.

Вибираємо подарунок для начальниці

Скритна, сувора, стримана шефиня - не найлегший об'єкт для привітання. А тому і подарунок начальнику-жінці на 8 березня - нелегкий вибір. Збір інформації по крупицях, обговорення варіантів, мозковий штурм займають весь робочий та трохи вільного часу співробітників.

У підсумку до свята залишаються лічені дні, і колектив приходить до спільного рішення - купується подарунковий сертифікат. Це модно, стримано, що не порушує субординацію, і не викликає сумнівних компаній.

Як не помилитися з вибором подарунка жінці-керівнику

Насправді, все дуже просто: кожен подарунковий сертифікат має номінал - чим більше чисельність колективу, тим більше шансів купити дійсно дорогий і цінний сюрприз. Головне - уникати надто особистих і відвертих поздоровлень:

  • Аксесуари зі шкіри - дійсно потрібний подарунок керівникові на 8 березня. Сертифікат магазинів шкіри буде як не можна до речі. Сюди ж можна віднести і дорогу канцелярію - для підписання вигідних контрактів і гідного особистого іміджу.
  • Елітний алкоголь доречний майже завжди. Віскі, аргентинське вино, джин або італійський лікер - будь-який елітний напій, улюблений начальницею, підніме їй настрій в святковий день.
  • Карта парфумерної мережі має право на життя, якщо це люкс магазин. Туалетна вода відомих брендів або елітна уходовая косметика - саме на ці товари начальниця зможе обміняти свою карту.
  • Не соромтеся піднести сертифікат магазинів домашніх товарів. Такі речі потрібні завжди і кожній жінці. А якщо ви точно знаєте, що керівник змінила житло або зробив ремонт, така карта стане знахідкою і допоможе в облаштуванні будинку.

Не страшно і не складно вітати керівництво зі святами: робіть це з душею, і все неодмінно вийде!