Подарунок подрузі на 8 березня

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (1)
Перейти до каталогу подарунків-вражень
Універсальний сертифікат
Мережа парфюмерно-косметичних магазинів
Ювелірний дім
Мережа годинникових магазинів
Мережа магазинів одягу
Мережа ювелірних магазинів
Перший український мас-маркет жіночого одягу
Мережа магазинів косметики, парфумерії та товарів для дому
Туристична компанія
Ювелірний дім
Мережа магазинів парфюмерії та косметики
Мережа ресторанів японської кухні
Бренд професійної косметики
Мережа б'юті-барів
Бренд нішевої парфумерії
Шопінг-клуб
Мережа ресторанів японської кухні
Мережа магазинів алкоголю
Інтернет-магазин косметики та парфумерії
Дизайнерські ювелірні прикраси
Мережа закладів
Мережа взуттєвих мазагинів
Національний квитковий оператор

Подарунок вчителю на 8 березня

Привітати педагога або вихователя з міжнародним жіночим днем ​​необхідно, як і інших жінок. Чи не вигоди заради, а, щоб висловити повагу і вдячність за увагу до дітей, за терпіння, любов до учнів і вихованців, за міцні нерви і витримку.

Що можна подарувати вчителю на 8 березня

Є думка, що ставлення вчителя до дитини буде залежати від подарунка для нього. З цієї причини батьки щорічно нишпорять в пошуках кращого, дорогого, ексклюзивного презенту. Поспішаємо застерегти - не всі настільки корисливі, а надто дорогий подарунок може мати зворотний ефект.

Учитель - особа, як-не-як посадова, що не бентежте її дорогими речами, конвертами і іншими знаками уваги, що загрожують неприємними розглядами. Робіть подарунки обдумано і розумно: не надто дорогі, корисні, потрібні, оригінальні. Такі, за які дійсно хочеться дякувати.

Даруємо вчителю подарунковий сертифікат

Питання вирішується в кількох площинах, і перш за все - чи буде подарунок учительці на 8 березня індивідуальним, особисто від вас, або колективним - від класу або групи. Хоча, якщо чесно, це може вплинути тільки на загальний номінал подарункового сертифіката. В іншому, він повинен бути практичним і нейтральним:

  • Знеособленої класикою вважаються карти магазинів текстилю та товарів для дому. Такий знак уваги вчителька з радістю обміняє на новий плед, халат, набір декоративних подушок. Господині завжди потрібні нові «штучки» для будинку.
  • Завжди актуальна посуд. Подарунковий сертифікат на покупку кухонного начиння - хороший варіант, особливо для заміжньої, сімейної дами.
  • Чи не будуть зайвими карти магазину косметики та парфумерії. Відмовити собі в задоволенні купити цікаву новинку не зможе жодна жінка.
  • Педагог дає нашим дітям знання. Подаруйте їй карту книжкового супермаркету! Раптом вона стане в нагоді для роботи? Якщо ж ні, то купити нову книгу для душі без грошей особливо приємно.

8 березня - свято всіх жінок! Не забувайте про це, збираючись до школи напередодні Міжнародного жіночого дня. Адже за статистикою - понад 80% педагогів - жінки.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall