Подарунок дружині на 8 березня

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (2)
Універсальний сертифікат
від 200 грн.
Бренд нішевої парфумерії
від 500 грн.
Ресторан
від 300 грн.
Відкрита кав'ярня
від 300 грн.
Мережа кав'ярень
від 300 грн.
Ресторація-музей
від 300 грн.
Подарункова карта giftmall
background Layer 1
GiftMall
Будь-який номінал
Гриль-ресторан
від 300 грн.
Коктейль-бар
від 300 грн.
Ресторан
від 300 грн.
Арт-центр
від 300 грн.
Кав'ярня
від 300 грн.
Кав'ярня-книгарня
від 300 грн.
Тематичний ресторан
від 300 грн.
Гастрономічний бар
від 300 грн.
Концептуальний ресторан
від 300 грн.
Ресторан-кнайпа
від 300 грн.
Магазин алкогольної продукції
від 199 грн.
Ресторація-музей
від 300 грн.
Ресторан
від 300 грн.
Пивна ресторація
від 300 грн.
Крафтова пивоварня
від 300 грн.
Мережа ресторанів кавказької кухні
від 300 грн.
Мережа ресторанів грузинської кухні
від 300 грн.
Мережа ресторанів італійської кухні
від 300 грн.

Подарунок дружині на 8 березня

Вітання з 8 березня хвилює і молодят, і дружина зі стажем. Щороку в один і той же час народжується головний весняний питання- що подарувати другій половині, щоб це було нетривіально, корисно, нестандартно, оригінально? Чи не повторюватися, чи не дарувати банальностей, уникати непотрібних і безглуздих речей - правило хорошого чоловіка і хорошого подарунка.Уважний чоловік завжди знає відповідь на питання. А якщо немає?Подарунок дружині на 8 березня

Як дізнатися, що дружина хоче на 8 березня?

З наближенням 8 березня уважний чоловік - це очі і вуха. Дивитися і бачити, слухати і чути приховані бажання другої половини стає головним завданням чоловіка. Найменші натяки, косі погляди, опущені вії, легкий рум'янець підкажуть, про що мріє дружина. Саме тоді, коли ви все зрозумієте, подарунок дружині на 8 березня перестане бути загадкою, а головний ребус місяці наблизиться до розгадки.

Серед усіх можливих варіантів подарунків вгадати на 100% все одно не вийде. Сумніви, невпевненість, замішання неминуче приведуть до думки: краще подарувати сертифікат. Найвищий номінал здійснює саму сміливу фантазію і дарує дивовижні можливості.

Здивуйте дружину: подаруйте їй можливість

Отже, ви вибрали сертифікат. І ви маєте рацію: варіантів подарунків для дружини з картами торговельних мереж і сфери послуг неймовірно багато. Ви з'ясували, що бажає чоловіка? Як правило, саме на це в звичайному житті їй шкода грошей:

  • Сертифікат ювелірного магазину стане справжнім сюрпризом, несподіваним і приємним: діаманти - кращі друзі жінок різного віку. А піднісши в подарунок карту, ви ще й дасте їй можливість самостійно придбати колечко або сережки.
  • Жінкам завжди нічого надіти. Ви будете дуже праві, якщо подаруєте другу половину сертифікатом брендового магазину одягу та взуття. Ось уже де жіноча фантазія відчує себе на свободі! Вам лише залишається порадіти, що ви так добре знаєте свою дружину.
  • А якщо подарувати емоції: піднести карту салону краси або, наприклад, сертифікат на фотосесію? Або обидва відразу: спочатку навести красу, а потім - в студію. Всі хочуть час від часу відчути себе кінозіркою. Дайте дружині таку можливість - а результатом фотосесії стане домашня галерея з образами прекрасної дружини.

Не соромтеся виявляти фантазію і винахідливість, якщо мова йде про подарунок дружині. Адже от її настрою, як не від чого іншого, залежить погода в домі і щастя всієї родини.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертификат
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall