Подарунок викладачеві

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (1)
Універсальний сертифікат
Мережа кінотеатрів
Інтернет-магазин брендового одягу та аксесуарів
Доставка з сім'ї ресторанів Дмитра Борисова
Сервіс для перегляду онлайн відео і ТБ
Мережа ресторанів
Навчальна онлайн-платформа
Дрони, безпілотна техніка та роботи
Азіатський стейк-хаус
Справжня неаполітанська піццерія
Доставка страв мережі ресторанів грузинської кухні
Аромати для дому
Український виробник меблів
Біляш. Пончик. Шаурма.
Мережа магазинів корисного харчування
Ресторан високої грузинської кухні
Картка поповнення електронного гаманця
Сервіс онлайн-телебачення
Бренд сумок і аксесуарів ручної роботи зі шкіри та дерева
1 євро бар
Онлайн-школа англійської мови

Подарунок викладачеві

Викладачі - перші наставники на шляху до професійних звершень. Їх внесок у долю кожної окремої людини є неоціненним. Подякувати за знання, терпіння і професіоналізм в пориві найглибшої поваги і подяки дозволяють подарунки до Дня вчителя, на випускний, з нагоди закінчення сесії або дня народження. Що подарувати наставнику в особі педагога? Чим здивувати? Як підготувати приємний сюрприз? Подавши подарунковий сертифікат від маркет-плейс Giftmall!

Що подарувати викладачеві-жінці в університеті?

Головний подарунок для жінки - квіти. Букет - це одночасно презент, комплімент, знак поваги і приємні емоції на цілий день. Але тільки одним букетом не обійтися, особливо якщо мова йде про таких святах, як день народження, день вчителя, випускний та інші приводи викладацької діяльності.

Порадувати педагога прекрасної статі можна як корисним, так і марним, але красивим презентом. Ось тільки як вгадати - чого саме потребує викладач? Що подобається? Чому віддає перевагу? Помилитися з вибором так само легко, як зіпсувати приємні враження, день і навіть семестр.

Ідеальний варіант вирішення проблеми - подарунковий сертифікат від одного з магазинів або торгової мережі України. На сторінках Giftmall клієнт за лічені секунди вибере подарунок, який до цього міг шукати дні і тижні безперервно!

Універсальний сертифікат - кращий подарунок викладачеві на день народження. Дарує необмежені можливості в межах визначеної суми. Переводили в готівку товаром в будь-якому з представлених магазинів, не стримуючи політ фантазії і бажання.

Що купити викладачеві-чоловікові в подарунок?

Навіщо придумувати велосипед, коли ідеальний подарунок знайдений? Подарунковий сертифікат прекрасно підходить, як жінкам, так і чоловікам. Кожен власник даного презенту знайде найбільш підходящий товар в будь-якому із зазначених магазинів.

Дарувати або не дарувати подарунки викладачам? Все залежить від ситуації, відносин, людини і його вкладу в навчальну роботу. Якщо ви перебуваєте на сторінках нашого майданчика, відповідь однозначна, як і подарунок - це сертифікат!

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall