GiftMall.com.ua
Активувати сертифікат Дізнатися баланс сертифіката
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний день
Показати все

Подарунок Вчителю

Butlers

"Butlers"

від 300 грн.

Мережа магазинів декору та товарів для дому

Епіцентр

"Епіцентр"

від 100 грн.

мережа будівельно - господарських гіпермаркетів

Stem

"Stem"

від 500 грн.

Мультибрендовий магазин взуття та аксесуарів

Posuda.ua

"Posuda.ua"

від 500 грн.

Інтернет-магазин посуду і товарів для будинку

Orner

"Orner"

від 200 грн.

Магазин декору та подарунків

Pandora

"Pandora"

від 500 грн.

Ювелірний дім

Yastreb Jewelry

"Yastreb Jewelry"

від 500 грн.

Дизайнерські ювелірні прикраси

Skechers

"Skechers"

від 500 грн.

Мережа взуттєвих магазинів

PARFUMS.UA

"PARFUMS.UA"

від 300 грн.

Інтернет-магазин косметики та парфумерії

Аптека Watsons

"Аптека Watsons"

від 500 грн.

Мережа аптек

Tommy Hilfiger

"Tommy Hilfiger"

від 500 грн.

Мережа магазинів одягу та взуття

Бомонд

"Бомонд"

від 500 грн.

Мережа магазинів парфюмерії та косметики

1 2 3 4 5 6 7

Подарунок вчителю

Здивувати вчителя подарунком майже неможливо, особливо якщо мова йде про викладача зі стажем, якому за роки трудової діяльності було дарено і передаровано все, що тільки можна придумати. Букети, цукерки, вази, постільні комплекти та інші стандартні презенти для вчителів, сьогодні не викликають захоплення ні у дарувальників, ні у одержувачів. Що робити? Як привітати і порадувати одночасно? Чи є рішення у цій складній завдання із зірочкою? Є! Вирішити ситуацію допомагає подарунковий сертифікат. З його допомогою вчитель зможе придбати необхідний, корисний, а найголовніше - індивідуальний презент!

Що можна подарувати вчительці?

Який він - ідеальний подарунок вчителю на день народження, 1 вересня, останній дзвінок або випускний, за який можна отримати тверді 12 балів задоволення? Оригінальний! Стандартний подарунок у вигляді букета квітів і коробки цукерок залишиться непоміченим і забутим через кілька днів. А враховуючи, що до таких подарунків вдаються все, навряд чи його можна буде назвати оригінальним.

Ідеальною емоційної і корисною формулою володіють подарункові сертифікати маркет-плейс Giftmall. Покупець отримує можливість подарувати бездоганний презент, одержувач - придбати максимально відповідний товар або послугу.

Знаючи переваги викладача вибір сертифіката не викличе труднощів. Широкий асортимент не тільки не погіршить ситуацію, а навпаки, дозволить прийняти максимально вірне рішення. Якщо ж мова йде про новий вчителя, життя і хобі якого є загадкою, дарувальників врятує універсальний сертифікат, який діє у всіх представлених магазинах і торгових мережах, наявних на сайті і в місті володаря оригінального презенту.

Подарунок на день вчителя

Найяскравіші подарунки педагоги отримують в професійний день і в найсумніші миті трудової діяльності - хвилини прощання зі своїми підопічними, яким віддали стільки часу, сил і любові. Подарунок вчителю на випускний повинен бути таким же значущим, як і внесок викладача в майбутнє життя учнів у вигляді знань і настанов.

Ваш учитель заслужив особливий презент? Хочете не тільки порадувати і зворушити класного керівника, але і зробити максимально корисний і необхідний дар? Тоді сміливо вибирайте будь-який з подарункових сертифікатів. Не забудьте про гарній упаковці! Її можна замовити у вигляді окремої послуги. Даруйте емоції красиво!