Подарунок Вчителю

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (1)
Універсальний сертифікат
від 200 грн.
Мережа парфюмерно-косметичних магазинів
від 200 грн.
Ювелірний дім
від 250 грн.
Мережа годинникових магазинів
від 100 грн.
Мережа магазинів одягу
від 500 грн.
Мережа ювелірних магазинів
від 500 грн.
Перший український мас-маркет жіночого одягу
від 500 грн.
Мережа магазинів косметики, парфумерії та товарів для дому
від 50 грн.
Туристична компанія
від 500 грн.
Ювелірний дім
від 250 грн.
Мережа магазинів парфюмерії та косметики
від 500 грн.
Мережа ресторанів японської кухні
від 300 грн.
Бренд професійної косметики
від 500 грн.
Мережа б'юті-барів
від 650 грн.
Бренд нішевої парфумерії
від 500 грн.
Шопінг-клуб
від 200 грн.
Мережа ресторанів японської кухні
від 100 грн.
Фотосесії
від 4000 грн.
Мережа магазинів алкоголю
від 300 грн.
Інтернет-магазин косметики та парфумерії
від 300 грн.
Дизайнерські ювелірні прикраси
від 500 грн.
Мережа закладів
від 300 грн.
Мережа взуттєвих мазагинів
від 500 грн.
Національний квитковий оператор
від 150 грн.

Подарунок вчителю

Здивувати вчителя подарунком майже неможливо, особливо якщо мова йде про викладача зі стажем, якому за роки трудової діяльності було дарено і передаровано все, що тільки можна придумати. Букети, цукерки, вази, постільні комплекти та інші стандартні презенти для вчителів, сьогодні не викликають захоплення ні у дарувальників, ні у одержувачів. Що робити? Як привітати і порадувати одночасно? Чи є рішення у цій складній завдання із зірочкою? Є! Вирішити ситуацію допомагає подарунковий сертифікат. З його допомогою вчитель зможе придбати необхідний, корисний, а найголовніше - індивідуальний презент!Подарунок вчительниці

Що можна подарувати вчительці?

Який він - ідеальний подарунок вчителю на день народження, 1 вересня, останній дзвінок або випускний, за який можна отримати тверді 12 балів задоволення? Оригінальний! Стандартний подарунок у вигляді букета квітів і коробки цукерок залишиться непоміченим і забутим через кілька днів. А враховуючи, що до таких подарунків вдаються все, навряд чи його можна буде назвати оригінальним.

Ідеальною емоційної і корисною формулою володіють подарункові сертифікати маркет-плейс Giftmall. Покупець отримує можливість подарувати бездоганний презент, одержувач - придбати максимально відповідний товар або послугу.

Знаючи переваги викладача вибір сертифіката не викличе труднощів. Широкий асортимент не тільки не погіршить ситуацію, а навпаки, дозволить прийняти максимально вірне рішення. Якщо ж мова йде про новий вчителя, життя і хобі якого є загадкою, дарувальників врятує універсальний сертифікат, який діє у всіх представлених магазинах і торгових мережах, наявних на сайті і в місті володаря оригінального презенту.

Подарунок на день вчителя

Найяскравіші подарунки педагоги отримують в професійний день і в найсумніші миті трудової діяльності - хвилини прощання зі своїми підопічними, яким віддали стільки часу, сил і любові. Подарунок вчителю на випускний повинен бути таким же значущим, як і внесок викладача в майбутнє життя учнів у вигляді знань і настанов.

Ваш учитель заслужив особливий презент? Хочете не тільки порадувати і зворушити класного керівника, але і зробити максимально корисний і необхідний дар? Тоді сміливо вибирайте будь-який з подарункових сертифікатів. Не забудьте про гарній упаковці! Її можна замовити у вигляді окремої послуги. Даруйте емоції красиво!

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертификат
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall