Подарунок Вчителю

Показати фільтр (5)
Скинути фільтр (1)
Універсальний сертифікат
Мережа парфюмерно-косметичних магазинів
Ювелірний дім
Мережа годинникових магазинів
Мережа магазинів одягу
Мережа ювелірних магазинів
Перший український мас-маркет жіночого одягу
Мережа магазинів косметики, парфумерії та товарів для дому
Туристична компанія
Ювелірний дім
Мережа магазинів парфюмерії та косметики
Мережа ресторанів японської кухні
Бренд професійної косметики
Мережа б'юті-барів
Бренд нішевої парфумерії
Шопінг-клуб
Мережа ресторанів японської кухні
Мережа магазинів алкоголю
Інтернет-магазин косметики та парфумерії
Дизайнерські ювелірні прикраси
Мережа закладів
Мережа взуттєвих мазагинів
Національний квитковий оператор
Мережа магазинів косметики

Подарунок вчителю

Здивувати вчителя подарунком майже неможливо, особливо якщо мова йде про викладача зі стажем, якому за роки трудової діяльності було дарено і передаровано все, що тільки можна придумати. Букети, цукерки, вази, постільні комплекти та інші стандартні презенти для вчителів, сьогодні не викликають захоплення ні у дарувальників, ні у одержувачів. Що робити? Як привітати і порадувати одночасно? Чи є рішення у цій складній завдання із зірочкою? Є! Вирішити ситуацію допомагає подарунковий сертифікат. З його допомогою вчитель зможе придбати необхідний, корисний, а найголовніше - індивідуальний презент!Подарунок вчительниці

Що можна подарувати вчительці?

Який він - ідеальний подарунок вчителю на день народження, 1 вересня, останній дзвінок або випускний, за який можна отримати тверді 12 балів задоволення? Оригінальний! Стандартний подарунок у вигляді букета квітів і коробки цукерок залишиться непоміченим і забутим через кілька днів. А враховуючи, що до таких подарунків вдаються все, навряд чи його можна буде назвати оригінальним.

Ідеальною емоційної і корисною формулою володіють подарункові сертифікати маркет-плейс Giftmall. Покупець отримує можливість подарувати бездоганний презент, одержувач - придбати максимально відповідний товар або послугу.

Знаючи переваги викладача вибір сертифіката не викличе труднощів. Широкий асортимент не тільки не погіршить ситуацію, а навпаки, дозволить прийняти максимально вірне рішення. Якщо ж мова йде про новий вчителя, життя і хобі якого є загадкою, дарувальників врятує універсальний сертифікат, який діє у всіх представлених магазинах і торгових мережах, наявних на сайті і в місті володаря оригінального презенту.

Подарунок на день вчителя

Найяскравіші подарунки педагоги отримують в професійний день і в найсумніші миті трудової діяльності - хвилини прощання зі своїми підопічними, яким віддали стільки часу, сил і любові. Подарунок вчителю на випускний повинен бути таким же значущим, як і внесок викладача в майбутнє життя учнів у вигляді знань і настанов.

Ваш учитель заслужив особливий презент? Хочете не тільки порадувати і зворушити класного керівника, але і зробити максимально корисний і необхідний дар? Тоді сміливо вибирайте будь-який з подарункових сертифікатів. Не забудьте про гарній упаковці! Її можна замовити у вигляді окремої послуги. Даруйте емоції красиво!

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall