Масаж в подарунок

Якщо ви вирішили подарувати сеанс масажу в якості подарунка, то напевно хочете зробити приємне, незвичайне і корисне одержувачу подарунка. Масаж - один не тільки один з найприємніших, але і ефективних немедикаментозних способів впливу на організм, який застосовується як в профілактичних, оздоровчих, так і в лікувальних цілях.
Як подарунок можна вибрати класичний європейський масаж або східний (наприклад тайський).

Чому масаж крутий подарунок

Східний масаж, що використовується протягом декількох тисячоліть, спирається на так звану систему меридіанів. Все тіло людини, згідно з цією концепцією, пронизане енергетичними каналами, що зв'язують між собою внутрішні органи, шкіру і відділи ЦНС. На поверхні тіла або під шкірою розташовані біологічно активні точки, впливаючи на які (також виробляючи руху по лініях енергетичних каналів) можна виліковувати ті чи інші патології внутрішніх органів.

Фахівці східного масажу не використовують масла і інші змащувальні засоби, для того щоб активніше впливати на тіло. Східний масаж може проводитися не тільки руками, але і ногами, причому не тільки від периферії до центру, а й у зворотному напрямку. В основі східного масажу лежить уявлення про взаємозв'язок і взаємодію всіх процесів в людському організмі.
Класичний європейський масаж впливає на певні сегменти тіла, сприяючи зняттю больового синдрому, усунення спайок, набряків, скорочення реабілітаційного періоду після різних захворювань і травм. Крім цього, масаж сприяє підтримці організму в тонусі.

Який масаж вибрати на подарунок?

Залежно від цілей, масаж поділяють на оздоровчий, косметичний, спортивний і лікувальний.

Оздоровчий масаж використовується в профілактичних цілях і сприяє підтримці організму в тонусі.

Косметичний масаж сприяє поліпшенню стану шкірного покриву обличчя, області декольте, кистей рук. При цьому курс масажу не тільки дає ефект візуального омолодження, але і сприяє оздоровленню організму в цілому. Косметичний масаж, в свою чергу, можна розділити на гігієнічний, пластичний (застосовуються для поліпшення стану шкіри, що в'яне) і лікувальний (сприяє усуненню таких дефектів, як зморшки, набряклість обличчя, складки і т.д.).

Спортивний масаж дозволяє поліпшити стан спортсмена, попереджати можливі травми і захворювання, знімати симптоми перевтоми. Виділяють тренувальний, попередній, відновний масаж, також масаж, який застосовується при лікуванні різних травм і захворювань. При цьому масаж для кожного виду спорту має індивідуальні особливості.

Відновлювальний масаж допомагає після серйозних фізичних навантажень, використовується після перенесених захворювань, в тому числі пов'язаних з порушеннями опорно-рухового апарату.
Лікувальний масаж використовується як в процесі захворювань, так і для скорочення реабілітаційного періоду. Лікувальний масаж успішно застосовується при хворобах опорно-рухового апарату, нервової системи, отоларінгологічних, гінекологічних, дерматологічних та багатьох інших захворюваннях. Нормалізує функції м'язів, суглобів, тканин організму, обмінні процеси, лікувальний масаж в багатьох випадках є профілактикою інвалідності.

Косметичний масаж застосовується для поліпшення стану волосистої частини голови, шкіри обличчя і шиї. Перш за все, фахівець визначає тип шкіри, наявні проблеми, а також шляхи їх вирішення. Залежно від цілей косметичного масажу можуть застосовуватися різні методики, які сприяють:

  • Нормалізації роботи сальних і потових залоз, запобігання закупорювання пор;
  • Усунення застійних явищ при вугрової висипки;
  • Розгладження зморшок;
  • Зняттю набряклості, усунення одутлості;
  • Зміцненню овалу обличчя;
  • Зменшенню жирових відкладень в районі щік і підборіддя;
  • Посиленню росту волосся.

Паралельно з косметичним масажем для посилення ефекту можуть використовуватися спеціальні маски, парові ванночки, компреси, які дерматолог-косметолог підбирає в індивідуальному порядку.

Часті питання щодо каталогу giftmall

Якщо ви шукаєте недорогі Подарункові сертифікати на масаж в giftmall, ми можемо порекомендувати кілька варіантів:

Незалежно від того, що ви оберете, наш інтернет магазин подарунків пропонує широкий вибір подарункових карток на будь-який смак і гаманець.

У нашому каталозі сайту ви знайдете безліч подарункових сертифікатів, які користуються великою популярністю у наших клієнтів. Ось кілька прикладів популярних категорій Подарункові сертифікати на масаж:

Ціни на Подарункові сертифікати на масаж в giftmall можуть істотно змінюватись в залежності від обраного товару. У нас є подарунки на будь-який бюджет – від 680.00 грн. та до розкішних та дорогих – 1160.00 грн.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?