Ми міжнародний дистриб'ютор подарункових сертифікатів і вже 11 років розвиваємо цей напрям

Постійно працюємо над розширенням каталогу брендів, щоб зробити пошук подарунка простим та швидким. Ми пропонуємо сертифікати різних категорій на будь-який бюджет у чотирьох країнах Європи.

Для корпоративних клієнтів наше завдання – надати компаніям ефективний та зручний спосіб заохочення співробітників, підвищити рівень лояльності клієнтів та партнерів. Пропонуючи універсальні карти, інтеграцію API та готові рішення для програм лояльності, ми забезпечуємо надійну підтримку на всіх етапах впровадження.

Переваг використання подарункових карток більше, ніж може здатися на перший погляд. Ми не боїмося експериментувати, орієнтуємось на індивідуальний підхід до клієнта та завжди відкриті для нових ідей.

11
років на ринку
370+
брендів
1000+
корпоративних клієнтів
4
країни
Хто ми?
Оператор подарунків
Пропонуємо подарунки для будь-кого. Гаджети, прикраси, меблі, емоції та послуги — це тільки п’ять пунктів з мільйона сюрпризів, що ховаються у наших сертифікатах. Відправляємо картки двома способами: електронним або фізичним. Вручити подарунок можна у вайбері, телеграмі, через смс та e-mail. А якщо хочеться — у коробці зі стрічкою.
Інтегратор програм лояльності та винагороди
Розробляємо і інтегруємо будь-які інструменти для нагороди ваших бізнес-партнерів, клієнтів та співробітників.
Дистриб'ютор подарункових сертифікатів
У нас багатий досвід роботи з найкращими постачальниками України та Польщі.
Ефективний канал продажів і залучення відвідувачів
Реалізовуємо будь-які подарункові сертифікати для B2B та B2C секторів. Завдяки нашому маркетплейсу, програмам лояльності та системі електронних сертифікатів — збільшуємо продажі брендів й помножуємо інтерес до них.
Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?