Вибір

Gift Mall має найбільший вибір подарункових карт і дозволяє передавати і дарувати емоції, підносячи подарунки. Ваше замовлення оперативно оформлять і доставлять до Вас або Вашого одержувачу абсолютно вчасно. Серед великої кількості номіналів, закладів та послуг, Ви обов'язково виберете щось відповідно до Вашого бюджету.
Подарунковий сертифікат може виглядати по-різному, в залежності від того, який заклад Ви хочете подарувати. Це може бути, як пластикова карта, так і красиве картонне запрошення на певну послугу. Деталі Ви зможете побачити на сторінці кожного бренду.
Для придбання подарункового сертифіката, виберіть на сайті вподобаний бренд, кількість, номінал і дизайн самої картки, додайте в корзину і виберіть зручний спосіб отримання, доставки і оплати. Ви також зможете оформити замовлення по телефону або email.
Gift Mall надає Вам можливість вибрати подарунковий сертифікат величезної кількості закладів та сервісів, які є топовими ритейлерами в Україні. Не забудьте натиснути на «Показати більше» під каталогом, щоб побачити повний список. Нові послуги та заклади додаються весь час, заходьте частіше!
Сертифікат можна забрати самостійно з нашого офісу, який знаходиться за адресою вулиця Воздвиженська 42, також замовити кур'єрську доставку по Києву або Новою Поштою по Україні.
Інструкція з використання подарункового сертифіката у кожного партнера може бути різною. Детальну інформацію, завжди можна прочитати на сторінці бренду сертифіката, яким Ви володієте.
Кожен дистриб'ютор має власну політику щодо втрачених і / або вкрадених подарункових карт. Будь ласка, зв'яжіться з представниками закладу, чия карта була вкрадена і / або втрачена. Але в цілому, загублені або вкрадені подарункові карти не можуть бути замінені. Будь ласка, звертайтеся з сертифікатами як з готівкою.

Покупка

Ти можеш передарувати подарункову карту для кого завгодно.
Оплатити покупку можна, як готівкою при самовивозі або кур'єру при доставці, так і безготівковим розрахунком за допомогою платіжної системи LIQPay або Platon
Лінія обслуговування клієнтів працює Пн.-Пт .: 9:00 -18: 00.
Подарунковий сертифікат може бути відправлений тільки на дійсну адресу, в межах України. А також електронним способом на існуючий email або номер мобільного телефону.
Будь ласка, натисніть «Умови та опису» на сторінці бренду.

Доставка

Ми не вимагаємо від Вас обов'язкової реєстрації, проте, створивши обліковий запис, Ви прискорите Ваш майбутній досвід покупок і отримаєте доступ до персоналізованих особливостей на нашому сервісі.
Електронний сертифікат це, по суті код, який приходить одержувачу, у вигляді красивого електронного листа на email або у вигляді sms на мобільний телефон.
Для цього достатньо оформити замовлення на сайті giftmall.com.ua. Пройдіть в розділ «Електронний сертифікат», виберіть бренд який Вам сподобається і оформите покупку.
Ви зможете купити електронний сертифікат, якщо перебуваєте за межами України, тільки для одержувача який знаходитися на території України.
Відправлення електронного сертифіката безкоштовна. Вам потрібно буде оплатити тільки вартість самого сертифіката.
Звичайно, при оформленні замовлення, вкажіть зручну для Вас дату доставки.
Ви можете замовити нескінченну кількість сертифікатів, але тільки для одного відправника окремо по sms і по email.
Так це можливо.
Вам потрібно буде надати наступну інформацію: Ваше ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону, Ваш і одержувача.

Оплата

Спершу надішліть сертифікат собі, таким чином, зможете подивитися, як він виглядає, а потім перенаправьте його кінцевого одержувача.
Ви можете оплатити сертифікати Вашої платіжною карткою через платіжну систему LIQPay.
Вам потрібно вказати правильну адресу електронної пошти для Вашого одержувача.
Ми не можемо здійснювати відшкодування і повернення. Будь ласка, перевірте і переконайтеся, що Ваше замовлення оформлено вірно, до дня, коли Вами покупки.
GiftMall.com.ua не може виконувати скасування та повернення. Будь ласка, переконайтеся, що Ваше замовлення правильно оформлений та адресу електронної пошти отримувача вказано вірно, перш ніж підтверджувати замовлення.
Так, ми можемо вислати електронний сертифікат повторно на адресу електронної пошти, вказану в первісному порядку.
Так, ми можемо повторно вислати електронний сертифікат тільки на електронну пошту, вказану в первісному порядку.
Якщо Ви отримали фірмовий сертифікат Gift Mall, Вам необхідно буде активувати його на сайті, пройшовши в меню «Активація сертифіката».
Будь ласка, переконайтеся, що номер подарункової карти і штрих-код — можна зчитати і роздруківка сертифіката в нормі. Якщо знову виникають проблеми, зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті.
Варіанти оплати можуть варіюватися в залежності від продавця. Якщо роздрібний продавець дозволяє використовувати більше однієї форми оплати, Ви можете оплатити залишок суми використовуючи інші форми оплати в закладі.
Ви можете зателефонувати до закладу безпосередньо, або ж в більшості випадків на сайті є форма перевірки, де ви можете ввести в свій номер сертифіката та побачити доступний залишок. Для додаткових питань, щодо балансу Вашої електронної подарункової карти, зв'яжіться безпосередньо з закладом. Якщо Ви одержувачем фірмового сертифіката Gift Mall, будь ласка пройдіть по посиланню http://giftmall.com.ua/activation натисніть «Перевірити інформацію за сертифікатом» та дотримуйтесь інструкцій.
Якщо Ви є одержувачем фірмового сертифіката Gift Mall ласка пройдіть по посиланню http://giftmall.com.ua/activation, натисніть «Перевірити інформацію за сертифікатом» та дотримуйтесь інструкцій.
Подарункова карта GiftMall є найуніверсальнішим подарунковим сертифікатом в Україні, що дозволяє включити до нього нескінченну кількість закладів і мереж. Одержувачу такої карти, необхідно використати її на сайті GiftMall обмінявши баланс, на будь-які вподобані сертифікати. Детальніше, дізнавайся на сторінці "Подарункова карта GiftMall"

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертификат
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Використай карту GiftMall