Оплата, доставка, повернення товару

Доставка
Ви можете отримати сертифікат:

  1. Новою поштою. Вкажіть найближче до вас відділення або адресу, де зручно забрати замовлення. Доставка фізичних сертифікатів від 2500 гривень — безкоштовна. Тарифи на платну доставку відповідають тарифам Нової пошти. Доставка здійснюється по всій Україні протягом 1-2 днів.
    Якщо замовлення на фізичні сертифікати оформлене до 09:00, відправлення здійснюється в той же день. Замовлення, які оформлені після 09:00, відправляються на наступний робочий день.
    Відправка замовлень на фізичні сертифікати здійснюються з понеділка по п'ятницю. Замовлення, які оформленні в суботу та неділю, відправляються у понеділок.
  2. Електронним доставленням. Миттєва і безкоштовна відправка сертифікатів на зазначений e-mail або Viber / Telegram. Доставка електронних сертифікатів працює цілодобово. 

    Зверніть увагу! У воєнний час графік відправок фізичних сертифікатів може бути змінений. Термін обробки замовлень може бути збільшений до 2 робочих днів.

Оплата 
Ми приймаємо готівкову та безготівкову оплату:

  1. Оплата готівкою. Ви можете оплатити сертифікат готівкою кур'єру або на відділенні Нової пошти при отриманні замовлення. Зверніть увагу, при виборі оплати готівкою при отриманні, одержувач сплачує фіксовану комісію 2% + 20 грн Новій пошті за переказ коштів відправнику.
  2. Оплата картою VISA/MasterCard. Ви можете оплатити замовлення через систему Wayforpay. Просто виберіть спосіб оплати VISA/MasterCard, заповніть дані вашої картки й підтвердьте оплату. Будь ласка, переконайтесь, що картка не блокує інтернет-платежі.

Повернення
Ми любимо наші сертифікати та ретельно захищаємо їхню активацію спеціальними кодами. Через це — вони не підлягають поверненню.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?