Оплата, доставка, повернення товару

Доставка

Ви можете отримати замовлення

  1. Зробивши самовивіз із нашого офісу. Ми знаходимося за адресою: вулиця Воздвиженська, 42, Київ. Забрати Ваше замовлення, Ви зможете в будь-який робочий час Пн-Пт: 9: 00-18:00.

  2. Доставка «Новою Поштою». При оформленні замовлення, Ви можете вказати відділення «Нової пошти» або фактичну адресу, де  найзручніше його забрати. Доставка здійснюється по всій Україні. Доставка фізичних сертифікатів (у разі відсутності електронних аналогів) номіналом понад 500 грн - безкоштовна. Тарифи на доставку відповідають тарифам «Нової Пошти»

  3. Електронна доставка. Миттєва відправка сертифікатів з будь-якої точки світу і безкоштовна доставка на вказаний e-mail або номер телефону.

Оплата

Ми приймаємо готівкову і безготівкову оплату:

  1. Оплата готівкою. Ви можете оплатити сертифікат готівкою, кур'єру, при отриманні замовлення або при самовивозі, у нас в офісі, за адресою: вулиця Воздвиженська, 42, Київ. Час роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00.

  2. Оплата картами VISA / MasterCard. За допомогою платіжної системи Platon, Ви зможете оплатити замовлення банківською карткою. Для цього, виберіть спосіб оплати Platon, заповніть дані Вашої картки і підтвердіть оплату. Перш ніж оплачувати, будь ласка переконайтеся, що Ваша картка не заблокована на інтернет-платежі.

Повернення товару

Зважаючи на особливості захисту кодів активації більшості представлених на нашому сайті сертифікатів, вони не підлягають поверненню.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Використай карту giftmall