Наші маленькі захисники, вони сильні, розумні та сміливі. Незважаючи на те, що сьогодні захисники України – це і жінки теж, але традиційно заведено вітати чоловіків 14 жовтня. Починається це ще зі шкіл, там однокласниці вітають своїх однокласників подарунками. Але свято таке щороку, тому постійно потрібні нові ідеї подарунків на День захисника вітчизни. Подарункові сертифікати від Giftmall дозволять оригінально та незвичайно привітати будь-якого хлопчика!

Подарунки хлопчикам на 14 жовтня: важливість дати

Дуже добре, що ми позбавляємося свят та традиція Союзу. Тепер у нас є свій власний День захисника та захисниць України. У нього є великий сенс і це не просто такий собі "замінник" 23 лютого. Сьогодні серед наших службовців є дуже багато чоловіків, і багато маленьких хлопчиків хочуть у майбутньому стати військовослужбовцями та все своє життя пов'язати із захистом нашої країни.

 

Подарунки на день захисника вітчизни для хлопчиків дозволять насамперед не привітати їх, а показати та привчити до того, що є такий день і його треба пам'ятати, знати та відзначати. Що таке покликання у людей - захищати свою батьківщину і служити їй на славу. Адже цього дня не лише дарують подарунки, це лише невелика частина всього. Головний сенс – це розповісти підростаючому поколінню про такі важливі дати та прищепити повагу до людей, завдяки яким у них над головами мирне небо.

 

Сьогодні ми відходимо від стереотипного мислення, тому подарунок на день захисника можна дарувати як хлопчикам, і дівчаткам. Дітям дуже важливо пояснювати, що нашу країну можуть захищати все, бо патріотами можуть бути всі і любити свою країну також можуть усі. Давайте перейдемо до того, які все-таки подарунки на день захисника можна і треба робити.

Класичні подарунки хлопчикам на день захисника

Подарунок до дня захисника вітчизни може бути абсолютно різним, якщо презент необхідно підготувати для однієї людини, це може бути якийсь великий і ґрунтовний подарунок. Але якщо необхідно одного дня подарувати презенти великій кількості хлопчиків, то краще вибрати якісь пам'ятні сувеніри. З одного боку, подарунки хлопчикам на 14 жовтня можуть бути у веселому стилі з гумором, це досить оригінально.

 

З іншого боку, можна піднести щось у вигляді української національної символіки, оскільки вкрай важливо у дітях з самого дитинства виховувати патріотизм та український дух. Подарунки хлопчикам до школи на 14 жовтня не повинні бути дорогими, головне, щоб вони були зроблені з душею, у будь-якому разі це буде приємним і залишиться пам'ять. Будь-який подарунок навіть найменший – це увага та турбота, а це вкрай важливо.

 

Ми пропонуємо такі ідеї подарунків хлопчикам на День захисника:

  • сертифікат на уроки зі стрільби;
  • сертифікат на командні ігри чи розваги (пейнтбол, квести);
  • сертифікат на покупку в магазинах із символікою або національним одягом;
  • сертифікат у спортзал, басейн, на уроки чи майстер-класи.

 

Будь-якому хлопчику, чи хоче він у майбутньому стати військовим чи ні, буде приємно отримати такий подарунок у школі. Також подарунок можна пов'язати із захопленнями та інтересами хлопчиків, та на основі цього вибрати подарунковий сертифікат на Giftmall!

Що подарувати на 14 жовтня хлопчикам: вибираємо разом із Giftmall!

Подарунки на 14 жовтня можна знайти на сайті Giftmall. Ми повністю відходимо від класичних та звичних подарунків, і замість них вибираємо подарункові сертифікати. Це оригінально, сучасно, корисно та приємно. Сертифікат можна придбати на розваги, послуги або шопінг, із сотень пропозицій ви зможете вибрати те, що вам необхідно!

 

Чи потрібні подарунки хлопчикам на день захисника? Вибирайте на Giftmall зараз!

 

 

Часті питання щодо каталогу giftmall

Якщо ви шукаєте недорогі Подарунки хлопчикам на 14 жовтня в giftmall, ми можемо порекомендувати кілька варіантів:

Незалежно від того, що ви оберете, наш інтернет магазин подарунків пропонує широкий вибір подарункових карток на будь-який смак і гаманець.

У нашому каталозі сайту ви знайдете безліч подарункових сертифікатів, які користуються великою популярністю у наших клієнтів. Ось кілька прикладів популярних категорій Подарунки хлопчикам на 14 жовтня:

Ціни на Подарунки хлопчикам на 14 жовтня в giftmall можуть істотно змінюватись в залежності від обраного товару. У нас є подарунки на будь-який бюджет – від 50.00 грн. та до розкішних та дорогих – 3000.00 грн.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?