GiftMall.com.ua
Активувати сертифікат Дізнатися баланс сертифіката
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний день

Подарункові сертифікати в книжковий магазин

Yakaboo

"Yakaboo"

від 200 грн.

Книжковий інтернет-магазин


Подарункові сертифікати в книжковий магазин

Вибір подарунків - неймовірно приємне і захоплююче заняття. Але як часто натхнення підводить, а фантазія стрімко наближається до нуля? У такі моменти на допомогу приходять подарункові сертифікати. Це відмінний спосіб зробити приємний сюрприз близькій людині і забезпечити йому феєрію яскравих вражень.

Даруємо сертифікат на книги

Не дарма побутує переконання, що найкращий подарунок - це книга. Адже складно знайти людину, яка відмовиться від захоплюючого чтива в дорозі, подорожі або тихим ввечері в затишній домашній обстановці на улюбленому дивані. Добре, якщо ви точно знаєте кращий жанр або обожнюваного автора. А якщо немає? Тоді можна придбати сертифікат на покупку книг. Такий презент завжди доречний незалежно від статі, віку і захоплень одержувача.\

Сумніви відпадають, варто лише увійти в будь-яку книжкову крамницю або магазин і оцінити весь масштаб вибору. Наукові праці, художня література, поезія і багато іншого. А яку літературу воліє ваш товариш або колега?
Купити книги за сертифікат вже здається хорошою ідей, чи не так? До того ж у цій затії є маса переваг:

  • ви легко підберете відповідний ціновий діапазон презенту, адже існує можливість вибору номіналу сертифіката;
  • подвійний ефект від подарунка - в момент вручення і в процесі придбання бажаної книги;
  • можливість виконання давньої мрії, адже найчастіше покупку книг ми заносимо в саму останню статтю витрат;
  • актуально в будь-який час і в будь-якому місці.

Не обов'язково чекати підходящого приводу, щоб порадувати близьку людину приємним сюрпризом. Даруйте емоції, яскраві враження і, звичайно, сертифікати. А відправитися вибирати книгу можна і разом.Це дозволить краще пізнати смаки і переваги небайдужих вам людей.