Квест-кімнати в Києві

Багато людей в дитинстві любили розгадувати різні задачки головоломки в особливих журналах. А тепер у них є можливість вирішувати різні ребуси не тільки в двомірному, а й в більш реалістичному тривимірному просторі, якщо відправитися в квест-кімнату. В даний час квест-кімнати працюють у багатьох містах пострадянських республік, залучаючи любителів вирішувати різні захоплюючі завдання.

Що таке квест-кімната?

Будь-квест-кімната являє собою оснащене різними електронними пристроями, датчиками і бутафорією приміщення (або декілька приміщень, розділених замкненими дверима), після попадання в яке гостям необхідно вирішити будь-яку головоломку або просто знайти спосіб відкрити двері, щоб вибратися - знайти ключ або код до замку. Можливо, чимось квест-кімнати схожі на випробування людей в серії фільмів про «Пилі», тільки без трагічних фіналів для тих, хто програв.

Зсередини квест-кімната може бути обставлена ​​як в'язниця, кімната середньовічного замку або локація з будь-якого відомого кінофільму або літературного твору. Один з відомих квестів в Єкатеринбурзі присвячений книзі «Аліса в країні чудес». Під час виконання квестів гравцям доводиться шукати тайники або потайні двері, запускати різні механізми або намагатися вибратися з якого-небудь капкана або відкрити банківський сейф. Сучасні квест-кімнати наповнені захованими проводами, тепловими і світловими датчиками, магнітними замками. На проходження квесту гравцеві або гравцям зазвичай дається від 45 до 90 хвилин. Квест-кімнати працюють у багатьох країнах світу, тому їх можна відвідати і під час проведення відпустки в Мюнхені, Лондоні, Парижі, Бангкоку, Будапешті.

У квест-кімнатах можуть перебувати непередбачувані сюрпризи або помилкові (альтернативні) шляху до мети, як у багатьох лабіринтах і головоломках. Рішення загадок квест-кімнати не має на увазі застосування грубої сили - нічого ламати і трощити звичайно не потрібно. Потрібно лише проявити спостережливість, кмітливість, кмітливість, кмітливість. Відвідування квест-кімнат платне, призів для переможців зазвичай не передбачено - хіба що будь-які заохочувальні значки і грамоти.

У деяких розважальних закладах є більш п'ятнадцяти квест-кімнат (зрозуміло, з різними сюжетами і завданнями), тому одного разу успішно (або невдало) побувавши в одній з них, через тиждень, місяць або півтора можна буде спробувати свої сили в іншій. Ходити в квест-кімнати можна з коханою людиною або парочкою вірних друзів.

Сертифікат на квест

Якщо хочете порадувати своїх друзів і близьких, то можете подарувати сертифікат в квест-кімнату. Ви зможете весело провести час. Такий подарунок можна піднести і колегам по роботі. Рішення завдання поза офісом допомагає згуртувати команду.

Часті питання щодо каталогу giftmall

Якщо ви шукаєте недорогі Подарункові сертифікати на квести в giftmall, ми можемо порекомендувати кілька варіантів:

Незалежно від того, що ви оберете, наш інтернет магазин подарунків пропонує широкий вибір подарункових карток на будь-який смак і гаманець.

У нашому каталозі сайту ви знайдете безліч подарункових сертифікатів, які користуються великою популярністю у наших клієнтів. Ось кілька прикладів популярних категорій Подарункові сертифікати на квести:

Ціни на Подарункові сертифікати на квести в giftmall можуть істотно змінюватись в залежності від обраного товару. У нас є подарунки на будь-який бюджет – від 200.00 грн. та до розкішних та дорогих – 800.00 грн.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?