Політ на повітряній кулі

Реклама польотів на повітряних кулях часто породжує безліч питань у людей. Серед найпопулярніших «Як проходить політ?», «Де можна літати?», «Що необхідно для здійснення подібного вояжу?». Насправді подорож на тепловому аеростаті зажадає тільки бажання клієнта і деяких фінансів.

Готуватися якось по-особливому для польоту на повітряній кулі немає потреби. Ще перед стартом інструктори розкажуть детально всі нюанси подорожі і проведуть інструктаж, який стосується техніки безпеки в ході польоту. Крім того, пілот аеростата поділиться цікавими фактами з історії, про піонерів повітроплавання і появі перших повітряних куль.

Політ на кулі - незабутній подарунок

Щасливі власники заповітного квитка на політ в небо крім знайомства з історією подібних вояжів, зможуть ще й познайомитися з конструкцією літального апарату, побачивши його повний монтаж і підготовку до польоту.

У переважній частині випадків, політ кулі здійснюється по напрямку руху вітру. Мандрівники проведуть в небі приблизно годину. Невелика висота польоту, що проходить не вище ніж 500 метрів над землею, створить ілюзію ширяння в повітрі і можливості дотику до верхівках дерев.

На землі політ кулі буде супроводжуватися автотранспортом з командою, в завдання якої входить безпечне приземлення кулі. На землі пасажирів неодмінно привітають з дебютом в якості повітроплавців і вручать відповідний диплом.

Особливості польотів на повітряній кулі і деякі правила

Обмеження піддасться тільки літній період, коли здійснити політ можливо тільки вранці або у вечірні години перед самим заходом сонця.
Важливе значення мають і погодні умови. Під час сильних поривів вітру, дощів або снігопадів польоти заборонені. Виліт при тумані і вночі знаходиться під забороною, оскільки видимість виявиться мінімальною, і пілот буде не в змозі як управляти кулею, так і зробити його посадку. При польотах пориви вітру не повинні перевищувати 5 м / с.
Підйом на повітряній кулі проводиться в світлий час доби. У літню пору старт польотів дається в 6 ранку, а ввечері підйоми виробляються з 19 до 21.

Політ в небо найкраще здійснювати в спортивному варіанті одягу. На голові неодмінно повинна бути кепка або шапка. Це необхідно для того, щоб уберегти голову від можливого теплового удару від робіт пальника. Не можна взувати взуття на високих підборах з метою уникнення втрати рівноваги при знаходженні на висоті.

Якщо виникне бажання здійснити політ разом з дітьми, то слід добре зважити всі «за» і «проти», адже в разі їх примх подорож доведеться зупинити. Політ на кулі для дитини можливий тільки після виконання йому 6 років.

Часті питання щодо каталогу giftmall

Якщо ви шукаєте недорогі Подарункові сертифікати на польоти на повітряній кулі в giftmall, ми можемо порекомендувати кілька варіантів:

Незалежно від того, що ви оберете, наш інтернет магазин подарунків пропонує широкий вибір подарункових карток на будь-який смак і гаманець.

У нашому каталозі сайту ви знайдете безліч подарункових сертифікатів, які користуються великою популярністю у наших клієнтів. Ось кілька прикладів популярних категорій Подарункові сертифікати на польоти на повітряній кулі:

Ціни на Подарункові сертифікати на польоти на повітряній кулі в giftmall можуть істотно змінюватись в залежності від обраного товару. У нас є подарунки на будь-який бюджет – від 200.00 грн. та до розкішних та дорогих – 200.00 грн.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.
Як скористатися картою giftmall?