На роботі люди проводять багато часу. Незалежно від того, яка зарплата, подобається робота чи ні їсти, те, що об'єднує та робить робочі будні не такими сірими та сумними – це колектив. У будь-якому колективі є свої традиції та правила, і свята там дуже часто відзначають. Але що дарувати колегам і співробітникам не завжди зрозуміло, оскільки незважаючи на те, що з цими людьми ви проводите дуже багато часу, ви все одно не до кінця знаєте їх смаки, інтереси і уподобання.

 

Подарунки співробітникам від компанії - це чудова традиція, яку дотримуються на різні свята. Таким чином люди можуть відчути увагу та турботу з боку керівництва, це добре позначається на їхній мотивації. Але тут є одна проблема, вибрати подарунки співробітникам завжди дуже складно, оскільки, з одного боку, це має бути щось не дуже дороге, а з іншого боку якісь банальні сувеніри не підійдуть, потрібно щось особливе та нестандартне. Корпоративні подарунки від Giftmall – це практичний, корисний та унікальний подарунок, а номінал можна обрати самостійно.

Подарунки для працівників: правила вибору

Обираючи подарунки офісним співробітникам, варто враховувати наступне:

  • Не потрібно подарунки для співробітників дарувати просто так без нагоди.
  • Будьте оригінальними та не забувайте про творчий підхід. Вашим колегам буде приємно отримати якийсь небанальний та прикольний подарунок, який зможе підняти настрій.
  • Не варто вибирати подарунки для офісних працівників надто дорогі, оскільки це може бути сприйнято неправильно. Не треба привертати до себе надмірну увагу. Краще віддати перевагу середньому ціновому сегменту.
  • Від солодощів ніхто не відмовляється, це може бути чудовий додаток до основного подарунка.

Подарунки для офісних працівників перевірені роками

Через те, що на роботі ми проводимо дуже багато часу, колеги та співробітники стають для нас дуже близькими, чи не рідними людьми, і у нас із ними складаються не лише партнерські, а й дружні стосунки. Погодьтеся, дуже складно не дружити з людьми, з якими щодня проводиш понад 8 годин на день.

 

Так чи інакше у кожного колективу відбуваються зміни – призначаються нові керуючі, хтось виходить на пенсію чи декрет. І в будь-якому з цих випадків необхідно залишити своїм співробітникам щось на згадку про себе та якось їх порадувати. Пам'ятні подарунки від компанії дозволяють надовго зберегти з ними гарний зв'язок.

 

Купити крутий та небанальний подарунок можна на сайті Giftmall, ми пропонуємо повністю поміняти культуру дарування подарунків та віддавати переваги подарунковим сертифікатам, адже це сучасно, незвично та практично! Плюс до всього є величезний вибір: сертифікат можна придбати на шопінг, послуги та розваги. Крім того, в деяких випадках сертифікати дозволяють зміцнити колективний дух, наприклад:

  • командні ігри (пейнтбол чи футбол);
  • корпоративний похід у квест-кімнату або інше місце розваг;
  • колективні тренінги та майстер-класи.

 

Не варто відмовлятися від такої традиції, як подарунки співробітникам на згадку, оскільки вона дозволяє хоч трохи покращити напружені робочі будні та зробити їх різноманітнішими. Купувати цінний подарунок співробітнику, або ж віддати перевагу більш звичайному і простому - вибір тільки за вами, однак пам'ятайте про те, що подарунок обов'язково повинен бути зроблений з душею.

 

Подарунковий сертифікат - це універсальний подарунок, проте якщо ви враховуватимете особливості людини, якій її подасте, то вона стане індивідуальною. Буде відразу видно, що ви дбали і думали про людину, коли вибирали презент.

Подарунки офісним співробітникам: класика чи ні?

До вибору подарунків, нехай навіть невеликих і символічних, завжди необхідно підходити з усією серйозністю. Обов'язково враховуйте стать людини, вік та захоплення. Крім того, щоб подарунки сприймалися правильно, потрібно брати до уваги ваші взаємини з людиною. Подарунок співробітникам має бути нейтральним і в жодному разі ні на що не натякати.

 

Але якщо ви не особливий шанувальник класичних та банальних подарунків – перегляньте асортимент сайту Giftmall. Тут ви зможете знайти подарунки абсолютно будь-якому співробітнику незалежно від його віку, темпераменту та уподобань. Подарункові сертифікати, завдяки яким можна вибрати те, що тобі дійсно необхідно, набагато краще за чергові рамки для фото і сувенірів.

 

На Giftmall ви можете замовити подарункові сертифікати співробітникам у будь-якій кількості та з будь-яким номіналом, а за великих замовлень ми готові надати індивідуальні бонуси або умови покупки. Корпоративні клієнти можуть також вибрати стандартну упаковку для всіх придбаних сертифікатів.


 

Часті питання щодо каталогу giftmall

Якщо ви шукаєте недорогі Подарунки співробітникам в giftmall, ми можемо порекомендувати кілька варіантів:

Незалежно від того, що ви оберете, наш інтернет магазин подарунків пропонує широкий вибір подарункових карток на будь-який смак і гаманець.

У нашому каталозі сайту ви знайдете безліч подарункових сертифікатів, які користуються великою популярністю у наших клієнтів. Ось кілька прикладів популярних категорій Подарунки співробітникам:

Ціни на Подарунки співробітникам в giftmall можуть істотно змінюватись в залежності від обраного товару. У нас є подарунки на будь-який бюджет – від 50.00 грн. та до розкішних та дорогих – 3000.00 грн.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви надаєте згоду на використання файлів cookie а також на обробку ваших персональних даних. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу політику конфіденційності.

Зверніть увагу!

Помилка відправки даних
Дякуємо за відгук. Ми опублікуємо його після модерації
Сертифікат

Дію виконано

Ви пітвердили, що отримали сертифікати. Дякуємо, що сповістили нас.
Успіх!
Ви зареєструвалися на нашому сайті.
Щось пішло не так...
Під час реєстрації виникла помика.
Будь-ласка, спробуйте знову.